Kapat
Ş A M D A N L I

Hakkımızda


Hakkımızda

Yangın söndürme cihazları, otomatik söndürme sistemleri ile yangın ekipmanlarının satışı ve bakımlarını yapan kuruluşumuz, Yangın söndürme sistemleri alanında ki son yenilikleri takip ederek faaliyetlerinin en ileri düzeye ulaşmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. ŞAMDANLI YANGIN, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek alanında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projeleri ile yangın güvenlik sistemlerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok başarılı çalışması bulunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kuruluşumuz tüm etik değerlere bağlı olarak yeniliklere açık şekilde ve tüketici haklarına saygılı olarak en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan ŞAMDANLI YANGIN’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

ŞAMDANLI YANGIN ailesi tüm proje ve çalışmalarında modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme, ürün ve işçiliği tercih ederek çalışma ve hizmetlerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Awesome Image

10 Yıllık Tecrübe

Can Güvenliği ve Varlık Koruma Konusunda Uzmanlık ve Tecrübe

Şamdanlı Yangın Söndürme Sistemleri olarak misyonumuz bilgi birikimimiz ve deneyimli ekibimiz ile sizleri yangın ve infilak kazalarından korumaktır.

Önceliğimiz Sizi ve Tesisinizi Güvende Tutmaktır

Şamdanlı kazalara karşı ihtiyaçlarınıza göre sistemler tasarlayabilir, uygulayabilir ve hizmete sunabilir. Her zaman en güvenlisi için çalışıyoruz.