Preloader Close
Ş A M D A N L I

About Us

 

ABOUT US

Yangın söndürme cihazları, otomatik söndürme sistemleri ile yangın ekipmanlarının satışı ve bakımlarını yapan kuruluşumuz, Yangın söndürme sistemleri alanında ki son yenilikleri takip ederek faaliyetlerinin en ileri düzeye ulaşmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. ŞAMDANLI YANGIN, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek alanında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projeleri ile yangın güvenlik sistemlerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok başarılı çalışması bulunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kuruluşumuz tüm etik değerlere bağlı olarak yeniliklere açık şekilde ve tüketici haklarına saygılı olarak en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan ŞAMDANLI YANGIN’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

ŞAMDANLI YANGIN ailesi tüm proje ve çalışmalarında modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme, ürün ve işçiliği tercih ederek çalışma ve hizmetlerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.Our company, which sells and maintains fire extinguishing devices, automatic extinguishing systems and fire equipment, was established in Istanbul in 2013 in order to ensure that its activities reach the most advanced level by following the latest innovations in the field of fire extinguishing systems. ŞAMDANLI YANGIN has gained a respectable place in its field by showing a steady growth with its continuing professionalism, creativity, honesty and market development features since its establishment.

The company management, which closely follows the developments in the sector and new demands in the market, continues to be one of the leading companies in the sector with its strong administrative and financial background. Continuing to implement fire safety systems with major engineering projects, our company has been operating in every region of Turkey since its establishment; He has many successful, pioneering and exemplary, high-quality, innovative works.

Our organization, which adopts unconditional customer satisfaction as a principle, offers the highest quality products and services in an open way to innovations and respecting consumer rights, depending on all ethical values.

The experience and professionalism of its personnel, as well as the strategy and organizational success of the management team, have been influential in the success of ŞAMDANLI YANGIN, which has achieved a serious reputation in the sector by completing the commitments it has undertaken on time and above the expected quality levels.

ŞAMDANLI YANGIN family adopts as its basic policy to use modern management techniques in all its projects and works, to complete its work and services on time by choosing materials, products and workmanship that have proven themselves in the market and whose quality has been documented.

Awesome Image

10 Years of Experience

Expertise and Experience in Life Safety and Asset Protection

As Candlestick Fire Extinguishing Systems, our mission is to provide you with our knowledge and experienced team. to protect it from fire and explosion accidents.

Our Priority is Keeping You and Your Facility Safe

It can design, implement and put into service systems according to your needs against candlestick accidents. We always work for the safest.